Usługi ogrodnicze z pasją…

Mycie kostki brukowej

Kostka brukowa to materiał najczęściej wybierany jako nawierzchnia na podjazdy, ścieżki i alejki ogrodowe, oraz przydomowe chodniki. Jednakże kostka również wymaga odpowiedniej pielęgnacji ponieważ nieustannie jest narażona na działanie różnego rodzaju niekorzystnych warunków. Słońce, deszcz, silny wiatr- to wszystko sprawia że nawierzchnia szybko się brudzi. Dlatego ważne jest aby regularnie o nią dbać.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi czyszczenia kostki brukowej. Posługujemy się do tego celu tylko profesjonalnym sprzętem, oraz najlepszymi środkami chemicznymi aby zapewnić bezpieczeństwo kostce brukowej oraz otaczającym ją elementom elewacji, architektury ogrodowej jak również rabatom roślinnym it.d..

Ceny usługi ustalane są indywidualnie. Koszt zależny jest od rodzaju czyszczonej powierzchni, metrażu, oraz stopnia zabrudzenia i podawany jest podczas bezpłatnej wizyty u klienta.

MYCIE ELEWACJI

Aby przywrócić budynkowi dawny blask nie zawsze konieczne jest ponowne malowanie elewacji. Wielokrotnie dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi mycia wysokociśnieniowego. Pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń z elewacji Państwa budynku jak również porostów, grzybów oraz mchów. Dysponujemy podnośnikiem koszowym.
Zadzwoń i umów się na darmową wizytę i wycenę.

MYCIE OGRODZEŃ

Umyjemy Państwa ogrodzenie wykonane z kamienia ozdobnego, klinkieru, betonu, metalu i innych materiałów przywracając mu dawny blask.

MYCIE DACHÓW

Czyścimy dachy z różnych nalotów oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń- sadzy, ptasich odchodów, porostów, grzybów, mchów i wielu innych.
Dysponujemy podnośnikiem koszowym dzięki czemu usługę możemy wykonać dokładnie i precyzyjnie z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Cena usługi ustalana jest indywidualnie podczas bezpłatnej wizyty u klienta.

MYCIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Zachowanie w czystości paneli fotowoltaicznych ma wpływ na ich efektywność. Zabrudzone panele mają niższą efektywność nawet o 20 % od paneli czystych, co za tym idzie generują zauważalnie mniejszą ilość prądu.
Do czyszczenia paneli fotowoltaicznych używamy wody demineralizowanej co sprawia że na panelach nie pzostaje osad z twardej wody i smugi, oraz specjalistycznych, miękkich szczotek do tego przeznaczonych.

Adres

Henryszew ul. Topolowa 49
96-316 Międzyborów

Telefon

508 992 628

E-mail

biuro@zielonyfryzjer.pl